O NÁS

 

Od roku 2004 pôsobí naša spoločnosť v oblasti realizácií celosklených konštrukcií určených pre domácnosti, firemné aj verejné objekty. Jedná sa o bezrámové konštrukcie kde sú bezpečnostné sklá spájané za použitia minimálneho objemu kovania do funkčných celkov, medzi ktoré patria:

 

Našim zákazníkom poskytujeme komplexný servis zahŕňajúci odborné poradenstvo, návrh optimálneho riešenia, v prípade potreby spracovanie a dodanie statických posudkov, presné zameranie, vypracovanie výrobnej dokumentácie, dodávku skla, dodávku kovového príslušenstva, následnú realizáciu, záručný a pozáručný servis.

V snahe vždy poskytovať najaktuálnejšie riešenia po technickej aj dizajnovej stránke, neustále sledujeme vývoj technológií a výrobných možností  v sklárskom priemysle ako aj u výrobcov kovaní. Preto Vám vieme ponúknuť rozmanité kombinácie skla a kovania, podľa Vašich predstáv a estetických nárokov.

Naučili sme sa, že aby mala práca zmysel, musí byť vykonávaná poctivo a zodpovedne. Len vtedy môže byť jej výsledok skutočnou a pretrvávajúcou hodnotou. Pre nás je dôležité aby nám okrem peňazí prinášala aj pocit spokojnosti. Toto je možné dosiahnuť len ak dielo zhotovujeme  profesionálne a s vedomím, že boli použité overené komponenty a materiály garantujúce plnú funkčnosť a bezpečnosť prevádzky počas celej jeho životnosti. Sklo je materiál, ktorý neodpúšťa chyby a preto pracujeme s dôrazom na detaily, ktoré v konečnom dôsledku rozhodujú o našom a Vašom dobrom pocite a spokojnosti.